Lijst certificaathouders

Alexander Bijl

Ing. Alexander Bijl
tuin- en landschapsontwerper / tuinregisseur
Koedijk 8
7711DL Nieuwleusen
T: 06-53 250 362
E: a.bijl@detuinregisseurs.nl
I: https://www.detuinregisseurs.nl/over/alexander/

 

 

Tesse Bijlsma

Ir. Tesse Bijlsma
Landschapsarchitect
Matthijs de Boer Stedenbouw (MDBS)
2e IJzerstraat 2
3024 CX Rotterdam
T: 010 2189845
M: tb@mdbs.nl
I:  www.mdbs.nl

Brechtje de Boer

B: Stadhuisplein 1
P: Postbus 13, 2400 AA Alphen aan den Rijn
T: +31172465616
M: 0646973041
F: 0172 - 465564
E: bdeboer@AlphenaandenRijn.nl
I: https://www.alphenaandenrijn.nl

Jesper Borsje

Landschapsarchitect MSc
Compositie 5 stedenbouw bv
Boschstraat 35
4811 GB Breda
T:  076-5225262
M: 06-12457576
E: jborsje@c5s.nl
I: www.c5s.nl

 

Koen Bos

b2 Ontwerpstudio
Minister Talmalaan 5
2285 EB Rijswijk
T:+31 653 74 3333  +70 393 58 40
E: b2ontwerpstudio@gmail.com
I: www.b2ontwerpstudio.nl

 

 

 

Freek Derks

Staro Natuur en Buitengebied
Lodderdijk 38a
5421 XB Gemert 
T: 0492-450161 
M: 06-19547802 
E: freek@starobv.nl
I: https://www.starobv.nl

Maarten Grasveld

INNOVIRENS
Goilberdingerstraat 14a
Postbus 426 4100 AK CULEMBORG
T:   +31 (0) 345 520004
M:   +31 (0) 6 28213579
E: m.grasveld@innovirens.nl
I: www.innovirens.nl


Gecertificeerd project: De Schuytgraaf Houtwal rond de "Buurt aan de Weide" te Arnhem
Gemeente: Arnhem https://www.arnhem.nl/ 
Ontwerp en beheer: innoVirens bv
Uitvoering en beheer: LooHorst Landscaping bv  http://www.loohorst.com/
Leverancier: Begrünungsgesellschaft mbH Schmitz  http://www.baumschulen-schmitz.de/
Leverancier: Boomkwekerij M. van de Oever & Zonen  http://mvandenoever.nl/

 

Willemien de Groot

De Groot Ecologisch Advies en Inrichting
Paganinistraat 25
5151 LC Drunen
T: 06-43408725
E: info@degrootecologischadvies.nl
I: www.degrootecologischadvies.nl 

 

 

 

 

 

 

Marc Kerpel

ir. Marc Kerpel
tuin- en landschapsarchitect BNT
Aziësingel 10
3404 EL IJsselstein
T: 0633508462
E: marc@land-marc.nl
I: www.land-marc.nl 

Sytske van der Kooi

Ing. Sytske van der Kooi
JenS ontwerpers
Groenestraat 294
6531 JC Nijmegen
T: 0610310756
E: sytske@jensontwerpers.nl
I: www.jensontwerpers.nl

 

René Lagendijk

Lagendijk tuin- en landschapsarchitecten,
Weegbree 8
Postbus 67
2860 AB Bergambacht
T: (0182) 357077
F: (0182) 357027
E: info@lagendijkTLarchitecten.nl
I: www.lagendijkTLarchitecten.nl

Rebecca Planteijdt

RethinkLandscape
ir. Rebecca Planteijdt
Landschapsarchitect en Specialist GIS
Kruidenstraat 50
6681 NH Bemmel
T: 0652046563
E: Rebecca@rethinklandscape.nl
I: www.rethinklandscape.nl

Hans PROquint

  Hans 
  PROquint
  https://www.linkedin.com/in/hansolsthoorn/
  T: 0653811584

Marlies Rijken

RIJKENVERMAAT
Landschapsarchitectuur en duurzame ontwikkeling
Sparrendaalseweg 4
5262 LR Vught
T: 06-22036871
E: info@rijkenvermaat.nl
I
www.rijkenvermaat.nl

Henk Schuitemaker

Landschapsarchitect ing. BNT
Buro VLUGP
Pedro de Medinalaan 128 1086
XR Amsterdam
T: 020-6923007
E: buro@vlugp.nl
S: www.vlugp.nl
L: Henk via Linkedin

Mirjam van de Velde

Tuin- / landschapsontwerper
Klingelbeek 14
6715 HJ Ede
T: 06 244 15 969
E: mirjamvelde@gmail.com
L: https://www.linkedin.com/in/mirjam-van-de-velde-kanselaar-4217907a/

Menno Vergunst

Buro VLUGP
Pedro de Medinalaan 128
1086 XR Amsterdam
T: 020-6923007
E: buro@vlugp.nl
S:  www.vlugp.nl
L: Menno via LinkedIn

 

Stel een vraag
Uw naam:
Uw email adres:
Uw vraag:

Website door LR Internet is Mobile